اطلاعیه

مشتریان محترم به اطلاع میرسانیم که تخفیف محصولات ،در پایان عملیات خرید(درگاه بانکی) محاسبه می گردد.باتشکر

  • مدل سازی مبتنی بر عامل با استفاده از نرم افزار نت لوگو NetLogo

مولف:دکتر نرگس صالح نیا-

قیمت با 20 درصد تخفیف ویژه:400000 ریال-

تعداد صفحه:132-

شابک:9786222181918

توضیحات:

مدل های مبتنی بر عامل، کنش و واکنش های عوامل در یک محیط را شبیه سازی می کنند و اجازه بررسی تعاملات و پویایی های غیر خطی در یک سیستم اجتماعی پیچیده را می دهند.
کاربرد این رویکرد در زمینه های گوناگون مهندسی، علوم طبیعی و اجتماعی، شامل اقتصاد، جامعه شناسی، روانشناسی اجتماعی، سیاست، زیست شناسی و پزشکی، فیزیک و شیمی، ریاضیات ، علوم زمین، هنر و علوم کامپیوتر برای بررسی سناریوهای مختلف « اگر- آنگاه » در محیط هایی که اجزای آن در تعاملند، روز به روز در حال افزایش است. از جمله ی این موارد می توان به بررسی رفتار مصرف کننده، مهاجرت، بازارهای مالی، مدل سازی رفتار سازمانی و کار تیمی، بهینه سازی زنجیره تأمین، تحول رفتارهای نژاد پرستانه، تحلیل ترافیک، تهدید جنگ های بیولوژیکی، رشد و افول تمدن های باستانی، ظهور دیکتاتوری ها و عوام فریبی، الگوهای پرواز پرندگان، شیوع اپیدمی ها، سیستم ایمنی بدن و موارد بسیاری اشاره کرد. 
خواننده ی این کتاب به کمک مثال های ساده و مفید، ضمن آشنایی با مفهوم و کاربرد مدل سازی مبتنی بر عامل و اجزاء آن، با نحوه ی برنامه نویسی و پیاده سازی این مدل ها در نرم افزار رایگان و قدرتمند نت لوگو (NetLogo) نیز آشنا می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مدل سازی مبتنی بر عامل با استفاده از نرم افزار نت لوگو NetLogo

  • 500,000ریال
  • 400,000ریال


برچسب ها: مدل سازی مبتنی بر عامل با استفاده از نرم افزار نت لوگو, NetLogo, مدلسازی نرم افزار نت لوگو, نرگس صالح نیا, سید فرزاد موسوی,