اطلاعیه

مشتریان محترم به اطلاع میرسانیم که تخفیف محصولات ،در پایان عملیات خرید(درگاه بانکی) محاسبه می گردد.باتشکر

  • معرفی نسل جدید مراکز عملیات امنیت Next Generation SOC

قیمت با 20 درصد تخفیف ویژه:320000 ریال-

مولف:رضا آدینه-

تعداد صفحه:112-

شابک:9786222182182-

توضیحات:

در حال حاضر پیاده سازی مرکز عملیات امنیت به شکل سنتی خود در حال تغییر و تحول است و از شکل سنتی خود خارج شده است و با استفاده از راهکارهای مدرن خود را در برابر تهدیدات سایبری به روز رسانی کرده است.
کتب زیادی پیرامون مرکز عملیات امنیت نگاشته شده اند که همگی تلاش در شرح مرکز عملیات به شکل سنتی آن داشته اند. اما دنیای عملیات امنیت سایبری در حال تحول است و در حال حاضر، بیشترین تمرکز بر نسل جدید مرکز عملیات امنیت می باشد که نقاط ضعف مدل سنتی را پوشش داده است. در این کتاب تمرکز بر معرفی نسل جدید و ویژگی های کلیدی این نسل می باشد.
نسل جدید مراکز عملیات امنیت رویکردی واکنشگرا داشته و تمرکز خود را بر کاهش زمان شناسایی تهدیدات و واکنش و پاسخدهی به تهدیدات قرار داده است. در نسل جدید مراکز عملیات امنیت از فناوری های جدیدی نظیر SOAR، Threat Intelligence Platform و راهکارهای نظیر Threat Hunting استفاده می شود. استفاده از مفاهیم نوین و مدرن در امنیت سایبری و بهره برداری از Machin Learning و Artificial Intelligence در انجام برخی امور، بهره برداری از سرویس های مبتی بر Cloud و مواردی از این دست، منجر به تغییراتی در soc ها شده اند. در این کتاب تمرکز بر معرفی نسل جدید soc ها و معرفی مهم ترین فناوری های بکار رفته در آن ها یعنی Threat Intelligence Platform و SOAR می باشد که منجر به خودکار سازی برخی فعالیت های SecOps شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

معرفی نسل جدید مراکز عملیات امنیت Next Generation SOC

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: اینترنت وشبکه
  • موجودی: در انبار
  • 400,000ریال
  • 320,000ریال


برچسب ها: معرفی نسل جدید مراکز عملیات امنیت Next Generation SOC, رضا آدینه,