• راهنمای جامع برنامه نویسی R (مقدماتی و پیشرفته)

مولف: دکتر سید مهدی صالحی (عضو هیئت علمی دانشگاه نیشابور) ، با همکاری ریحانه عرفه دسترسی به انواع ساختارهای داده و پردازش آن‌ها را بسیار راحت می‌کند

توضیحات:

دسترسی به انواع ساختارهای داده و پردازش آن‌ها را بسیار راحت می‌کند. به‌علاوه، با توجه به رایگان بودن، سرعت قابل توجه، قابلیت اجرا در سیستم عامل ‌های مختلف، امکان فراخوانی و تبدیل کدها به سایر زبان‌های برنامه ‌نویسی معروف و بالعکس، سرعت به ‌روزسانی بالا و پشتیبانی توسط برنامه ‌نویس‌های بزرگ سراسر دنیا، کاربران زیادی را در اکثر رشته‌ ها به ‌طور ویژه در حوزه‌هاي آمار و علوم داده به خود جذب کرده است.
کتاب پیش‌رو حاصل تجربیات دوازده ساله‌ ي نویسنده در تدریس دروس دانشگاهی مرتبط با R و همچنین برگزاری کارگاه ‌های متعدد در دانشگاه‌ های سراسر کشور نگارش شده است. این کتاب یک منبع بسیار عالی برای یادگیری R می‌باشد. در این کتاب هر سه دسته کاربران مبتدی، متوسط و حرفه ای هدف قرار گرفته اند. برای آن دسته از کاربرانی که قصد آشنایی با این زبان برنامه‌ نویسی را دارند و همچنین برای افرادی که می‌ خواهند سطح برنامه‌ نویسی خود را در R افزایش دهند، می تواند مفید باشد. علاوه بر بحث برنامه‌ نویسی، کتاب به نمایش قدرت R در بحث پردازش داده ‌ها نیز پرداخته است.
سطح مقدماتی این کتاب برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اکثر رشته‌ها، خصوصا رشته ‌های آمار، علوم داده، داده‌ کاوی، ریاضی، علوم کامپیوتر، علوم مهندسی و علوم پزشکی توصیه می‌شود و مطالب پیشرفته‌ی آن برای تمامی پژوهشگران محترم حوزه‌های یاد شده مفید خواهد بود.

مولف:دکتر سید مهدی صالحی (عضو هیئت علمی دانشگاه نیشابور) ، با همکاری ریحانه عرفه

تعداد صفحات :302

شابک:9786222182533


نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

راهنمای جامع برنامه نویسی R (مقدماتی و پیشرفته)

  • ناشر: دیباگران
  • گروه: زبان برنامه نویسی
  • موجودی: در انبار
  • 790,000ریال
  • 632,000ریال


برچسب ها: راهنمای جامع برنامه نویسی R (مقدماتی و پیشرفته), دکتر سید مهدی صالحی, ریحانع عرفه, راهنمای جامع برنامه نویسی آر,